Dream

Задайте свої разміри
18 077 грн
Купити
 • Загартоване
  скло 8 мм
 • Якісна
  фурнітура
 • Гарантія
  3 роки
 • Доставка
  по Україні

Dream — простора, кутова душова перегородка, яка не займає багато міця у ванній кімнаті (рекомендуємо подивитись відео нижче).

Дана модель максимально економить місце у ванній кімнаті, складається з трьох частин: дві нерухомі (стаціонарні) стіночки з однією розсувною дверкою.

Скляна душова кабіна Dream виготовляється по будь-яким розмірам з безпечного загартованого скла, товщиною 8 мм і надійної фурнітури з нержавіючої сталі.

Наша компанія виготовить кутову душову кабіну з розсувними дверима по будь-якому розміру, з точністю до 1 мм. Може бути виконана з 4 кольорів скла: безбарвне (стандарт), бронза (коричневий), графіт (темно-сірий), діамант (освітлене), а також з можливістю обробки: прозоре, матове, матова інтим-зона, абсолютно будь-який малюнок.

Для Вашої зручності, Ви можете скористатися калькулятором на сайті, щоб дізнатися вартість розсувної душової перегородки Dream, вказавши всі необхідні параметри: розміри сторін, висоту, колір скла та фурнітури і додаткові опції.

Особливості:

Нестандартні розміри  виготовлення по будь-яким розмірами, з точністю до 1 міліметра.

Максимальну герметичність забезпечують ущільнювачі, які стійкі до змін температури і вологості.

Монтаж без піддону  душову кабіну можливо встановити як на піддоні, так і безпосередньо на підлогу.

Комфорт  легкість прибирання та обслуговування душової перегородки.

Види скла:

Душова перегородка Dream, з кріпильним типом монтажу, фурнітурою кольору хром та безбарвним скломДля надсилання заявки заповніть обов'язкові поля і нажміть кнопку "Надіслати"
Надіслати