Відповідаєм на важливе: як обрати обрати перегородку для душу, чому INTER GLASS

Відповідаєм на важливе: як обрати обрати перегородку для душу, чому INTER GLASS
Душові перегородки зі скла - сучасна альтернатива гідробоксам з пластиковими піддонами. У кабінах відкритого типу приймати душ набагато комфортніше. Немає відчуття закритого простору. Відбувається циркуляція повітря, що особливо важливо для людей із захворюваннями серця. Можливість встановити будь-який вподобаний змішувач - ще одна перевага відкритої душової.

Яка душова перегородка мені потрібна?

«Inter Glass» виробляє та встановлює безрамні душові перегородки і кабінки в Україні. В каталозі широкий вибір стильних скляних перегородок різних розмірів і форм:
• Прямі
• Розсувні
• Кутові
• Розпашні
• П-образні
• Гармошкою

Душові перегородки під замовлення можуть закривати отвір повністю або частково. Можуть прилягати до стіни або перебувати на відстані. «Inter-glass» пропонує різні варіації компонування.
Не можете визначитися? Консультанти «Інтер Гласс» підкажуть кілька найбільш підходящих варіантів, враховуючи розміри вашої ванної кімнати і загальний стиль інтер'єру.

Чому я можу вам довіряти?


Профіль компанії «Inter Glass» - скляні перегородки для ван та душу. Ми працюємо зі склом і знаємо всі тонкощі цього матеріалу. Але навіть багаторічний досвід не зупиняє наше бажання розвитку. З кожним роком з'являються все більш досконалі метод, а майстри «Inter Glass» підвищують кваліфікацію, щоб радувати вас красивими і міцним виробами.

Ми пишаємося тисячами виконаних замовлень по всій країні. Професіоналізм кожного співробітника «Inter Glass» забезпечує швидкий і приємний процес покупки в 5 етапів: вибір душової - оплата - виготовлення - доставка і монтаж - прибирання після. На довговічність перегородок зі скла, і якість наших настановних робіт діє гарантія.

А буде гарно?

Відповідь однозначна: обов'язково! Естетична сторона в роботі «Інтер Гласс» має значення нарівні з якістю. Ми не йдемо на компроміси. Тому використовуємо найкращі матеріали.
Скло товщиною 8 мм дозволяє сміливо відмовитися від рамок навколо. Якщо планується розсувна конструкція, як профіль встановлюємо напрямні рейки. Кріпильні елементи - з нержавіючої сталі та латуні.
Будь-яка примха, який ви бачили в модному глянці по дизайну інтер'єру душової, ми готові втілити в реальність!

Цінова політика

Команда «Інтер Гласс» пропонує найкращі ціни на скляні перегородки преміум класу. Ознайомитися з прайсом і розрахувати попередню вартість перегородки для душу зручно на сайті. Запрошуємо підписатися на сторінку «Inter Glass» в Instagram, де представлені фото вже виконаних робіт.

Щоб купити душову перегородку, звертайтеся в «Inter Glass». Ми завжди на зв'язку!