Як доглядати за душовою кабіною і шторками зі скла

Як доглядати за душовою кабіною і шторками зі скла

Скло - матеріал поза часом. По-перше, від того що воно дійсно не має терміну в рамках трендів дизайну. А по-друге, досить простого догляду, аби виникло враження, ніби виріб зі скла придбано зовсім недавно. Саме тому, купити скляні шторки для душу - чудова ідея! Це завершальний штрих в оформленні ванної кімнати і практичний, і оригінальний водночас!

Засоби для чищення скляних душових

Сучасні миючі дозволяють без шкоди для матеріалу і без особливих зусиль усунути як хімічні, так і механічні забруднення, тим самим повертаючи скляній перегородці первісний сяючий вигляд.

Перед вибором чистячого засобу важливо ознайомиться з написаним на ньому складом і переконатися, що він призначене для догляду за склом. Не дивлячись на те, що шторки на ванну «Inter Glass» зроблені із загартованого скла товщиною 8мм, грубі абразивні компоненти можуть залишити подряпини. Також не рекомендуємо використовувати губки з металевої стружки та інші агресивні матеріали, які можуть порушити поверхню скла, після чого його прозорість і блиск вже буде не повернути.

Народні способи очищення скляних шторок для ванни

  • Крім професійних засобів для прибирання є кілька простих рецептів, як підтримувати скляну душову або шторку для душу в чистоті:
  • Після того, як прийняли душ, обполосніть скляні перегородки теплою водою, щоб змити залишки мила. Додатково використовуйте губку або ганчірку.
  • Гнучкий скребок для скла після прийняття душу допоможе прибрати краплі води, що залишилися.
  • Змішані в рівних пропорціях рідина для миття посуду і оцет можуть замінити хімічні реагенти з різким запахом. Отриманий засіб, протягом хвилини розігрітий в мікрохвильовці, здатен здолати сильні забруднення на склі душової кабіни. 
  • Якщо в облаштуванні вашої душової був задіяний камінь, то використання оцту для прибирання варто уникати. Замість цього очищайте скляні двері душа розчином з харчової соди. Для нанесення цього народного засобу використовуйте м'яку губку або половинку лимону. Обов'язково по завершенню маніпуляцій обполосніть скло теплою водою.

Як бачите, підтримувати в чистоті перегородки зі скла нескладно. Ціна на душові кабіни і шторки зі скла від «Inter Glass» дуже приваблива, а їх практичність ви гарантовано високо оціните.