Які душові кабіни кращі - скляні або пластикові?

Які душові кабіни кращі - скляні або пластикові?

Все частіше у санвузли будинків та квартир встановлюють душові кабіни. Вони куди компактніші і функціональніші за ванни. Різноманітність моделей і варіацій декору дозволяє включати їх в будь-який інтер'єр. Спочатку популярністю користувалися кабіни з полімерних матеріалів. Однак, сьогодні на зміну пластику прийшло скло. Йому віддають перевагу, незважаючи на більш високу ціну. Так що ж вам більше підійде - пластикова або скляна душова кабіна?

Особливості рішення зі скла

Переваги конструкцій зі скла обумовлені численними позитивними властивостями матеріалу. Важливо відзначити наступні моменти:

  • Довговічність. Це стосується як використання кабіни, так і її зовнішній вигляд. Візуальні параметри скла з плином часу не погіршуються - воно не мутніє, не жовтіє.
  • Стійкість до зовнішніх впливів. Матеріал витримує високі температури, регулярне потрапляння сонячних променів, вологість, миття поширеною побутовою хімією. Незважаючи на зовнішню крихкість, душові кабіни зі скла дуже складно розбити. Матеріал не дряпається, не відколюється.
  • Простота в догляді. Щоб скло сяяло, досить систематично мити його відповідними засобами.
  • Гігієнічність. Бруд, жир, грибки, мікроби на склі не скупчуються.
  • Декоративність. Матеріал відмінно пропускає сонячне світло, красиво виглядає і може піддаватися обробці з метою прикраси, підгонки під ексклюзивний інтер'єр.
  • Екологічність. Скляна душова кабіна виготовляється з натуральних матеріалів.

Продукція Inter Glass володіє усіма необхідними сертифікатами. Замовити якісні душові кабіни зі скла пропонуємо у нашому інтернет-магазині.

Пластикові душові

До переваг конструкцій відносять:

  • широкий асортимент моделей;
  • доступна вартість.

А програють пластикові конструкції скляним в плані зовнішнього вигляду. Душові кабіни постійно підпадають під вплив високих температур. Від цього пластик поступово деформується. При тривалій експлуатації матеріал тьмяніє, вицвітає. При поганому догляді на пластиці нерідко утворюється цвіль. Через сильного механічного впливу на нього часто з'являються подряпини, можуть виникати тріщини.