Монтаж скляної перегородки для душа

Монтаж скляної перегородки для душа

Установка скляної душової перегородки - практичний, естетичний, довговічний спосіб розмежувати простір ванної кімнати і захистити приміщення від бризок води. Конструкція надійна і комфортна в експлуатації. Душова перегородка зі скла від компанії Inter Glass зберігає привабливість і функціональність понад п'ятдесят років! Різноманітні рішення в частині оформлення допомагають гармонійно включити конструкцію в будь-який дизайн. А компактність виробів дозволяє упорядковувати ванні кімнати та санвузли навіть мінімальної площі.


Збірка та монтаж

Скляна душова перегородка складається з однієї або декількох панелей. Для збірки застосовуються спеціальні конектори типу «стіна-скло», «скло-скло». Завдяки використанню цих елементів вдається відмовитися від металевого профілю. Без нього конструкція стає більш повітряної, легкою.

Установка скляної душової перегородки можлива на:

  • піддон душової кабінки;
  • підлогу (при розташуванні стоку в підлозі);
  • ребро ванній (як заміна пластикової або тканинної шторки).

Для максимального захисту від бризок в процесі монтажу на піддон майстер може сформувати спеціальний поріжок. Щоб вода не вилітала назовні через стики, їх герметизують силіконовими ущільнювачами.

При монтажі спочатку фіксуються стаціонарні елементи, а потім рухливі. Фурнітура повинна міцно утримувати скло, але не пережимати його.

Перша експлуатація

Тільки що встановлена скляна душова перегородка відразу готова до використання. Прибрати сліди роботи майстрів допомагає миття звичайною водою, бажано побризкати конструкцію рідиною для очищення скла, тоді вона набуде блиску.

Після купання рекомендується:

  • змити сліди крапель, шампуню, гелю для душу з поверхні конструкції;
  • насухо протерти її рушником або ганчіркою.

Душова перегородка зі скла виглядає ідеально, але через постійне контакту з жорсткою водою на ній утворюється наліт. Тому важливо стежити, щоб вода не засихала на стінках. Варто відзначити, що, незважаючи на цей маленький недолік, скло дуже гігієнічно: на ньому не скупчуються мікроби і забруднення. Матеріал не дряпається, не тріскається, стійко переносить постійну вологість і високі температури.