Переваги душової кабіни зі скла

Переваги душової кабіни зі скла

Шукаєте інноваційне рішення для ванної кімнати? На вивчення різноманітності сучасної сантехнічної продукції може піти не один тиждень. Рекомендуємо акцентувати увагу на скляних конструкціях. Душові кабіни з даного матеріалу виглядають стильно і елегантно. Їх можна грамотно включити в будь-який інтер'єр. І на цьому список переваг скляних виробів не закінчується.

Плюси скляних душових

Душова кабіна зі скла володіє наступними позитивними якостями:

  • Гігієнічність. На склі не скупчуються бактерії, з нього легко прибирається пил та бруд.
  • Безпека. Конструкції виконуються зі спеціального скла з підвищеними показниками міцності. Навіть якщо його вдасться розбити, матеріал не розсиплеться на дрібні гострі осколки.
  • Надійність. Скляні душові кабіни Inter Glass виготовляються з високоякісних матеріалів. Ми впевнені в нашій продукції і даємо на неї гарантію.
  • Функціональність. Конструкції залучають додатковими можливостями, наприклад, кілька режимів душа, відтворення музики, гідромасаж.
  • Екологічність. Скляна частина і фурнітура кабінок складаються з матеріалів, що не містять шкідливих речовин.
  • Довговічність. Купуючи душові кабіни, покупці надовго забувають про необхідність модернізації місця для купання.
  • Компактність. Конструкцію можна без праці вмістити в маленький санвузол, куди ванна не увійде. Крім цього, скляна душова допомагає заощадити площа, візуально розширити невелике приміщення.
  • Естетичність. Скло зберігає колір і гарний зовнішній вигляд протягом усього терміну служби, чого не можна сказати про пластик. Також конструкція стаорює чудову гру світла при попаданні на поверхню сонячних променів.

Крім того, душова кабіна зі скла невибаглива в догляді. Вона натирається до блиску за допомогою будь-якої мийної рідини для миття скла.

Скляні душові кабіни в останні роки перебувають на піку популярності. В Inter Glass ви можете підшукати підходящий варіант для свого інтер'єру. Якщо не впевнені у виборі, радимо порадитися з менеджером. Наші фахівці підберуть краще рішення з урахуванням ваших уподобань, площі, планування ванної кімнати.