Скляна душова кабіна: красива, функціональна, безпечна

Скляна душова кабіна: красива, функціональна, безпечна

Душові кабіни витіснили ванни не тільки завдяки своїй компактності, але і за рахунок функціональності. Нові місця для купання влаштовані складніше, тому важливо знати правила їх експлуатації. Грамотне використання кабінки гарантує її довгу службу, привабливий зовнішній вигляд і безпеку.

Загальні рекомендації

Душові кабіни зі скла повинні:

  • виготовлятися з якісних матеріалів;
  • встановлюватися кваліфікованими фахівцями.

Стійкість і ковзання

Важливо, щоб скляні душові кабіни не розгойдувалися і стояли міцно. Це особливо актуально, коли конструкцією користується людина з великою вагою.

Протиковзке покриття обов'язково для підлоги душовою. Можна використовувати гумовий килимок. Не зайвим буде обладнати конструкцію поручнем, особливо, якщо в будинку живуть люди похилого віку.

Душові кабіни зі скла здаються більш крихкими, ніж їх пластикові аналоги, але це не так. Конструкції виконуються із загартованого матеріалу. Скло дуже складно розбити, в побутових умовах цього не відбувається. Матеріал не тріскається, не відколюється. За склом легко доглядати, кабінка роками зберігає первинний вигляд. Головне, уникати абразивних миючих, які можуть залишити маленькі подряпини на матеріалі.

Навіть якщо випадково вдасться розбити скло, воно не розлетиться на дрібні гострі шматочки. Закруглені краї осколків запобігають порізи.