Скляні перегородки для душу в сучасній ванній

Скляні перегородки для душу в сучасній ванній

Продумуючи інтер'єр ванної кімнати, хочеться використовувати кожен міліметр корисної площі, при цьому, не займаючи її зайвим. Цей запит надходить проектувальникам настільки часто, що установка душової кабіни зі скла стала базою в більшості дизайн рішеннях. Склянні душові, як і шторки на ванну, допомагають раціоналізувати простір, візуально розширюючи його.

Функціональність

Скло - будівельний матеріал нового покоління. Воно не покривається пліснявою, не знає корозії і деформації. Крім іншого, скло легко поєднується іншими матеріалами і підходить під будь-який стиль інтер'єру, що дозволяє втілювати найсміливіші дизайнерські фантазії в реальність.

Продумуючи конструкцію вашій душовій, варто врахувати деякі обмеження в розмірах скляних панелей. Мінімальна ширина одного скляного елемента ‒ 100 мм. Це зроблено для надійного кріплення фурнітури. Розпашні шторки для ванної в ширину не мають перевищувати 900 мм.

Догляд

Невибагливість в обслуговуванні стане додатковою перевагою, щоб встановити душову зі скла. У міру експлуатації душових конструкцій на поверхнях скляних панелей можуть з'являтися механічні забруднення у вигляді плям, нальоту або бризок. Забруднення такого роду легко прибрати за допомогою води і м'якої тканини / губки.

Не виключено, що з часом під впливом мила, шампунів і домішок у водопровідній воді починають утворюватися забруднення хімічного типу. Вони мають вигляд тонкої плівки або крапельного нальоту білястого кольору. Як наслідок - глянсовий шар скла тьмяніє. Забруднення хімічного типу водою змити, як правило, не вдається. Але сьогодні існує маса рішень для проблем подібного роду. Досить один раз на тиждень обробляти скляну душову миючим засобом, щоб ваша ванна знову була як нова.

Гарантії 

Ми працюємо з міцним і безпечним загартованим склом, шириною в 8 мм. На скляні душові та шторки на ванну надаємо офіційну гарантію від 1 року і проводимо обслуговування, за необхідністю. Працюємо по всій Україні. На сайті в однойменному розділі представлені варіанти конструкцій. Тут же можна зробити попередній розрахунок. За більш детальною консультацією - звертайтеся по телефону або через форму зворотного зв'язку.