Тканина або скляна шторка на ванну: що обрати?

Тканина або скляна шторка на ванну: що обрати?

Шторки на ванну можуть бути різними. Найпростіший і бюджетний спосіб - повісити водонепроникну поліетиленову тканину. Однак це може значно зіпсувати зовнішній вигляд інтер'єру. Скляний екран - сучасніший і комфортний варіант. Пропонуємо розглянути всі переваги та недоліки такого рішення.

Переваги шторки на ванну зі скла:

  • Стильний зовнішній вигляд

«Inter Glass» виробляє скляні перегородки на замовлення. Вони можуть бути матовими, прозорими або з малюнком, мати різні відтінки за кольором. Скляні шторки можуть бути цільними або розкладатися. Абсолютно всі ваші побажання будуть враховані. В результаті ви отримаєте персональний ексклюзивний виріб.

  • Довговічність 

На відміну від звичайних фіранок для ванни, скляні шторки будуть служити довго. Вони не вицвітають і не втрачають свою привабливість згодом. Механізм кріплення надійний, а саме скло для виготовлення перегородок - загартоване і міцне, тому не потрібно боятися, що воно легко розіб'ється.

  • Гігієнічність

Шторки зі скла набагато гігієнічніше, ніж шторки з тканини. На склі не заводяться грибки та пліснява. А при регулярному і нескладному догляді на перегородках не з'явиться нальоту.

  • Комфорт

Скляні шторки надають приміщенню затишний вид, оскільки прозорий матеріал виглядає легко і не зменшує простір кімнати.

Недоліки скляної шторки для ванної: 

  • Складність монтажу

Скляні шторки підходять для ванни будь-якого розміру і конструкції. Наші майстри не тільки виготовлять вашу ідеальну шторку на ванну, але і коректно встановлять її. Правильний монтаж важливий для експлуатації. Якщо встановити перегородки на ванну нерівно, то сенс їх використання зникає.

  • Вартість

Звичайно, тканинна шторка коштує в рази дешевше. Навіть без урахування витрат на доставку і установку. Але чи варто економити на стилі і функціоналі для будинку? Компанія «Interglass» піклується про затишок вашого дому, тому ми пропонуємо найкраще співвідношення за ціною і якістю на ринку.

Підводячи підсумки: плюсів у скляних перегородок зібралося, очевидно, більше ніж мінусів, що свідчить на їх користь.

Шторки на ванну зі скла «Inter Glass» виглядають як в інтернеті! Ви отримаєте саме те, на що розраховуєте! На всі наші вироби є гарантія. А на сторінках в Instagram і Facebook можно подивитися вже реалізовані кейси.